Пловдивско дерби в "Кършияка", входът е 5 лева

2936

"Марица" (Пловдив) е домакин на “Ботев" III в среща от първия за пролетния полусезон 20 кръг от първенството в Трета лига - Югоизточна група. Двубоят е в събота от 14 часа на стадион "Марица" в Пловдив.

В състава на “Марица" няма наказани футболисти. В този на гостите също.

Входът на срещата е 5 лева. Притежатели на абонаментни карти, както и пенсионери и деца посещават стадиона безплатно.

"Подкрепете “Марица"! Момчетата заслужават вашата подкрепа след трудната футболна есен. Тимът има нужда от окуражаване и подкрепа! Очакваме вашата истинска и силна подкрепа - такава, каквато е била винаги досега, дори и в най-тежките епизоди от над 100-годишната история на “жълто-синия" клуб! Бъдете с нас, бъдете с “Марица"!", написаха от "жълто-синия" клуб.

Съдийски състав: главен сьдия: Денислав Сталев, асистент 1: Иордан Петров, асистент 2: Ириней Бодуров, 4-ти съдия: Теодора Стоева, делегат/наблюдател: Ивайло Димитров - всички от гр.Пловдив


Още по темата: Марица в Трета лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (134)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).