Григор Димитров заяви участие в първия "Мастърс" за годината

2441

Световният номер 11 в мъжкия тенис - Григор Димитров, е заявил участие на първия за годианта турнир от "Мастърс" сериите - "Индиън Уелс". Тази година надпреварата на твърда настилка в щата Калифорния, САЩ ще се проведе в периода 2-16 март.

33-годишният българин е 11-и поставен в схемата, тъй катао всички класирани преди него в световната ранглиста също възнамеряват да участват на турнира.

Най-доброто постижение на Димитров в това състезание е полуфинал от 2021 г.


Още по темата: Григор Димитров в турнири през 2025-а година
Всички новини по темата: (76)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!