Карвальо подписва за 18 месеца с Локо

8073
21

Базил дьо Карвальо се разбра с ръководството на Локомотив да подпише договор за 18 месеца с отбора, предаде пред репортер на Plovdiv24.bg, административния директор на клуба Атанас Узунов.

"Днес се разбрахме с Карвальо и ще подпишем договор за 18 месеца. Остава само да го картотекираме в БФС и той ще може отново да облече фланелката на Локомотив. Базил има желание да играе още в събота срещу Славия, но това ще го прецени спортно-техническото ръководство", завърши Узунов.


Още по темата: Локо - Славия (02.04.2011)
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (21)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!