Преместиха дербито в събота

6067
226

Пловдивското дерби от 20-ия кръг на "А" група Локомотив - Ботев е преместено с три дни и ще се играе на 24 март (събота) от 15,30 часа, съобщи вестник "Марица". Според програмата двубоят трябваше да е на 21 март, но от ръководството на Локомотив са поискали да се премести за неработен ден. Президентът на Ботев Димитър Христолов се е съгласил на тази промяна, за да може всички желаещи фенове да гледат мача.


Още по темата: Преместиха дербито в събота
Всички новини по темата: (50)

Виж коментарите (226)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!