Спартак се наложи над Брестник в контрола

17:30 / 25.03.2011
2439
Спартак победи с минималното 1:0 тима на Брестник, в контролна среща днес, играна на стадион "Тодор Диев".

Единственото попадение в мача реализира Йордан Христов в 35-ата минута. Халфът засече едно остро центриране от фланга на Георги Стоянов.

Минута преди края на първото полувреме "гладиаторите" получиха право да изпълнят дузпа. Зад топката застана голмайстора Йордан Христов, но ударът му бе париран от стража на брестничани Йордан Линков.

През втората част Брестник седяха по-добре на терена, но пропуски на Атанас Любенов, Светослав Петров и Гриша Иванов лишиха гостите от гол.