Брестник и Черноморец Поморие не можаха да се бият

Коментари (10)
17:39 / 13.03.2011
3318
Отборите на Брестник и Черноморец Поморие не можаха да излъчат победител, завършвайки 1:1, в мач от третия пролетен кръг на Източна Б група.

Двата отбора направиха много здрав мач на стадион "Беркут", за което могат да съжаляват повече домакините за изпуснатите две точки. Брестничани изцяло доминираха над своя съперник през целия мач, но пропуски на Петър АтанасовАнатоли Тодоров и Гриша Иванов ги лишаха от гол.

Гостите от Поморие първи достигнаха до гол. В 76-ата минута, след едно центриране, Димов се оказа най-съобразителен в наказателното поле и вкара за 0:1.

Шест минути преди края на срещата, Александър Стойчев-Легендата от Брестник вкара много красив гол. Нападателят засече едно центриране с глава, при което топката с падащ лист прехвърли стража на гостите и фиксира крайното 1:1.