Феновете на Ботев: Пеем, бием, пием!
Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив публикува интересен пост часове преди днешното дерби с Локомотив.
Ето какво написаха "жълто-черните" фенове:
Пеем, Бием, Пием!
Заедно за клуб, отбор и президент!
Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив публикува интересен пост часове преди днешното дерби с Локомотив.
Ето какво написаха "жълто-черните" фенове:
Пеем, Бием, Пием!
Заедно за клуб, отбор и президент!
| Още по темата: Мачове между Локо и Ботев сезон 2024/2025 | |
| | |||||||