Феновете на Локо се надъхват за дербито! Димитър Илиев и Ангел Лясков с призив

4055
6

Феновете на Локомотив Пловдив от фракцията Трибуна Бесика направиха обръщение към "черно-белите" привърженици. В клипа участват играчите Димитър Илиев и Ангел Лясков.

Ето какво написаха феновете:

Трудните времена изискват мъжки дела!

Приятели, броени дни ни делят от битката за Пловдив. Искаме да се обърнем към всеки един, който ще подкрепи Локомотив. Съдбата е само и единствено в нашите ръце, зависи от усилията, които ще положим и от несломимата сила на духа ни.

Призоваваме всички да дадат 101% от себе си. Нека ден след сблъсъка, всеки да няма никакви съмнения и гордо да е вдигнал глава, защото е направил и невъзможното да подкрепи Локомотив! Така както го правеха нашите деди!

Слушайте човека на вишката и бъдете внимателни с указанията за хореографията. Много пот и усилия стоят зад подготовката и изпълнението ѝ!

Съдбата е в нашите ръце!


Още по темата: Мачове между Локо и Ботев сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (136)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).