Локо премести следобедната тренировка на стадион Марица

2807
7

Локомотив ще проведе следобедната тренировка днес на стадион Марица. Собственикът на клуба от Кършияка Рангел Берберов е върл фен на черно-белите и предоставил съоръжението за днешното занимание.

Железничарите потърсиха терен, тъй като и двете игрища на Лаута са в плачевно състояние. В момента стадионът под комина на Захарната е неизползваем, тъй като представителния отбор на жълто-сините бе даден на Раковски и е в ход създаването на нов клуб от ветерани.

Източник: в. "Марица"


Още по темата: Черно море - Локо 06.03.2011
Всички новини по темата: (15)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!