Брестник с катастрофална загуба у дома, от устремилият се към А група тим на Лудогорец

Коментари (11)
17:02 / 27.02.2011
7074
Брестник претърпя една от най-кошмарните си загуби на стадион "Беркут", домакините отстъпиха с 1:6 от устремилият се към А група тим на Лудогорец.

Гостите поведоха резултата още в първата минута, след като Димитър Думчев си отбеляза нелеп автогол.

Домакините бързо се мобилизираха и успяха да изравнят резултата в 23-ата минута, след чудесен удар с глава на Емил Грозев

Минута след изравняването на Брестник, Лудогорец достигна до втори гол дело на Тодор Колев, който получи брилянтен пас от Зоран Златковски

32-ата минута защитникът на брестничани Игнат Дишлиев, реализира гол, но във собствената си врата.

През втората част Брестник тръгна в предни позиции и в една от контраатаките на гостите стигнаха до четвърто попадение дело на Димо Атанасов

В 72-ата минута Брестник остана и с човек по-малко, след като Божидар Илиев влезна остро в играч на Лудогорец и главният съдия му показа червен картон.

В 86-ата минута Мирослав Антонов засече остро центриране на Димо Атанасов за 5:1.

Минути преди края на мача Димо Атанасов оформи крайното 6:1 за Лудогорец, след чудесен изстрел от границата на наказателното поле.