Марица изнемогва! Платиха водата и тока с дарения

2773

Положението в легендарния футболен клуб Марица става все по-сериозно. "Жълто-сините" пуснаха съобщение, че са платили тока и водата благодарение на дарения.

От родния клуб на Христо Стоичков допълниха, че вече е наличен и нов метод за изпращане на средства.

Ето и пълното съобщение:

Благодарим на всички хора с големи сърца, които се включиха в кампанията за набиране на средства за Марица!

С тях ще бъдат платени електроенергията и водата на стадиона за последния месец.

Вече е наличен още един начин, по който можете да помогнете на клуба.


Още по темата: Марица в Трета лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (134)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).