Марица изнемогва! Платиха водата и тока с дарения
Положението в легендарния футболен клуб Марица става все по-сериозно. "Жълто-сините" пуснаха съобщение, че са платили тока и водата благодарение на дарения.
От родния клуб на Христо Стоичков допълниха, че вече е наличен и нов метод за изпращане на средства.
Ето и пълното съобщение:
Благодарим на всички хора с големи сърца, които се включиха в кампанията за набиране на средства за Марица!
С тях ще бъдат платени електроенергията и водата на стадиона за последния месец.
Вече е наличен още един начин, по който можете да помогнете на клуба.