Фенклубът на Локо: В 19:00 ще залеем цял Пловдив! Всички като един! Всички в бяло!

3755
1

Фенклубът на Локомотив Пловдив отправи призив към "черно-белите" привърженици, които ще подкрепят отбора в градското дерби срещу Ботев в неделя. От "Лаута" дадоха информация и относно това кога потегля шествието към стадион "Христо Ботев".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на Фенклуб Локомотив Пловдив.

Локомотивци,

Остават броени дни до дербито на Пловдив, а гостуващият сектор отново се оказва тесен за нас.

Все още обаче имате възможност да закупите от тениските, които ще са официален дрескод в Пловдив за мача.

Призоваваме всички черно-бели сърца за мощна подкрепа, нека покажем за пореден път, че Пловдив е само черно-бял!

Очакваме всички в 17:00 часа на стадион “Локомотив", а в 19:00 ще залеем цял Пловдив!

Всички като един! Всички в бяло!


Още по темата: Мачове между Локо и Ботев сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (136)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).