ПФК Локомотив: Хиляди останаха без билети! Време е да покажем отново кои сме ние!

7004
18

Билетите за феновете на Локомотив за неделното дерби срещу Ботев вече са изчерпани, информираха от клуба.

Ето какво гласи официалното съобщение от "Лаута":

Всички 1800 пропуска за сектора за гости бяха продадени за отрицателно време, като хиляди локомотивци останаха без пропуск и няма да успеят да подкрепят на живо "черно-белите".

Въпреки това Локомотив ще има мощна подкрепа от трибуните! Такава, каквото липсваше в последното дерби на стадион "Христо Ботев"!

Тази неделя е време да покажем отново кои сме ние! Само Локо!


Още по темата: Мачове между Локо и Ботев сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (136)

Виж коментарите (18)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!