С "жълто-черна" комбинация Марица победи дубъла на Локо

2854

"Марица" победи с 1:0 "Локомотив" II в контролна среща, която се игра на стадион "Марица". Двубоят бе част от предсезонната подготовка на двата състава, които изиграха приятен мач, на добро темпо, въпреки горещото време.

Двата тима създадоха доста положения пред противниковата врата, които не успяха да реализират. Първата част бе по-добра, но попадението падна през втората.

Димитър Пройчев отбеляза отблизо в 61-та минута, възползвайки се от чудесно отиграване на Георги Трифонов. Двамата футболисти бяха дълги години част от школата на Ботев (Пловдив).

За "Марица" в игра влязоха всички футболисти от групата за мача.

Следващата контрола за "жълто-сините" ще бъде в сряда срещу състава на "Асеновец", съобщават от клуба.

МАРИЦА: Петър Начев, Атанас Ташолов, Димитър Пройчев, Даниел Спасов, Георги Михайлов, Александър Праматаров, Теодор Фърков, Христиан Димитров, Валери Домовчийски-капитан, Олджай Алиев, Георги Трифонов (Виктор Петков, Наско Христев, Филип Колев, Радослав Мицев, Даниел Беломачев, Христо Ботевски, Симеон Сираков, Илиан ПиронковЕмилео Макавеев, Красимир Лютов). Треньор: Стойчо Драмов


Още по темата: Марица в Трета лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (134)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).