Откриха фен-магазина на Ботев

19321
78

Преди няколко минути, с тържество и водосвет, бе открит фенския магазин на Ботев. Той се намира от ляво на централния магазин на стадион "Христо Ботев".

На тържествения водосвет присъства цялото спортно-техническо ръководство на "канарчетата", както и група фенове.

Първи клиент в новия магазин бе Марин Бакалов. Той си купи визитник на клуба, на стойност 5 лева, който чинно плати.

Откриването на магазина завърши с тържествена заря.

Виж коментарите (78)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!