Георги Какалов в Химнастик за 300 000 евро?

2217
106

Нападателят на Ботев Георги Какалов е получил предложение от елитния испански Химнастик. В понеделник президентът на "канарчетата" Димитър Христолов съобщи, че играчът е искан от третодивизионен клуб.

Оказа се обаче, че тимът е от елита. В началото на следващата седмица Какалов ще отлети за Иберийския полуостров, за да изкара едноседмични проби.

Ако бъде одобрен, в касата на "жълто-черните" ще постъпят 300 000 евро.

На тестове в Ботев вчера пристигна преотстъпеният от Нафтекс на Миньор (БД) халф Кирил Михайлов. На 2 декември той ще участва в контролата с Хеброс в Харманли.

След тренировката в сряда Ботев ще се отправи на режим в столичния комплекс "Царско село" преди срещата за купата със Славия, която ще се играе в четвъртък в кв. "Овча Купел". Информацията е на Топспорт.

Виж коментарите (106)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).