Христо Златински: Щастлив съм в Локо, ще се борим за Купата

4770
15

Любимецът на феновете на Локомотив Пловдив Христо Златински заяви, че се чувства изключително щастлив в Локомотив Пловдив. Той заяви, че винаги е уважавал публиката на тима и, въпреки че си мечтае да заиграе в чужбина, в България би искал да играе само за Локомотив Пловдив. Ицо Златински гостува в предаването VIP Sport на Plovdiv24.bg. Той коментира още колектива в съблекалнята, къде ще хвърлят повече сили - за Купата или за първенството, както и надеждите си един ден да заиграе за националния отбор.

Виж коментарите (15)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!