Марица се засили към аматьорския футбол след пета поредна загуба

17:01 / 13.04.2024
2759
Отборът на Марица (Пловдив) се засили уверено към аматьорския футбол. Жълто-сините записаха пета поредна загуба във Втора лига и утежниха още повече задачата си за спасение. Пловдивчани отстъпиха на столичния Септември с 0:2 в двубой от 28-ия кръг, който се игра на стадиона в квартал "Кършияка".

Всички попадения паднаха през второто полувреме. Виктор Очаи даде преднина за гостите в 51-ата минута, а Борислав Маринов удвои 5 минути по-късно.

Така жълто-сините останаха на 16-а позиция във временното класиране с актив от 25 точки.