В Локо работят по зимната селекция, но я пазят в тайна

3137
3

"Работим по зимната селекция, имаме идеи и виждания. На този етап обаче не искаме да огласяваме нещата и кои ще дойдат в нашия отбор", така коментира днес старши-треньорът на Локо Неделчо Матушев слуховете относо различни футболисти, които ще идват в отбора, или ще напускат "черно-белия" тим, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Аз съм разговарял със собственика за клуба, за сега всичко по зимната селекция и подготовка се движи от мен, президента и Христо Бонев. дали ще остана през пролетта - този въпрос трябва да се зададе на президента", каза още Матушев.


Още по темата: Зимна селекция в Локо 2010/2011
Всички новини по темата: (217)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!