Петъчен футболен маратон - три мача в Първа лига днес

2706

С три мача в днешния ден ще бъде даден старт на 26-ия кръг в Първа лига. Въпреки работния ден, трите сблъсъка приковават вниманието.

В 14:00 часа Пирин и Етър ще се вкопчат в здрава битка за оцеляване. Двата отбора се нуждаят от точки и борбата ще бъде за всеки метър терен в Благоевград.

В 16:30 часа ще стартира регионалното дерби между Арда и Крумовград. През есента кърджалийци прегазиха своя съперник в Пловдив и сега хората на Станислав Генчев ще търсят реванш.

Най-интригуващият сблъсък е насрочен за 19:00 часа, когато Левски приема Славия в най-старото столично дерби. Един двубой с много въпросителни, а "белите" многократно са демонстрирали качествата си срещу "сините".


Още по темата: Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (595)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).