Ботев взе дербито си с адашите от Гълъбово

Коментари (138)
16:22 / 07.11.2010
19207
Ботев спечели с 3:0 символичното си гостуване адашите си от Гълъбово, като мачът се игра на стадиона в Чирпан, предаде репортер на Plovdiv24.bg. "Канарчетата" стигнаха до класическата победа с два гола на Курдов и един на Какалов.

Още в 20-та минута Курдов реализира 20-я си гол с фланелката на "жълто-черните". Какалов стреля слабо, вратаря на домакините изби нескопосано и Курдов направи добавка.

В самия край на първото полувреме Георги Какалов практически реши всичко в двубоя с второто попадение за пловдивчани.

След почивката Атанас Курдов реализира втори гол, правейки резултата класически 3:0.

В края на двубоя Какалов напусна принудително терена след контузия.