Ветераните на Ботев победиха с 4:1 Локомотив

Коментари (199)
19:13 / 21.09.2010
14541
Ветераните на Ботев победиха с убедителното 4:1 Локомотив  на стадион Пловдив в областен финал от първенството. Футболистите в жълто-черни екипи поведоха с 2:0 до почивката. Георги Котулов вкара с ефектен гол от 30-ина метра след рикошет за 1:0. Второто попадение заби Гено Добревски отблизо.

Еньо Марин реализира третото попадение след почивката, а четвъртия гол отново вкара Котулов. Почетното попадение за "смърфовете" реализира Петър Пашев.

С тази победа "канарчетата" спечелиха регионалното първенство и им предстои мач с Черноморец Бургас.