Здравко Лазаров: Можехме да вкараме още 2-3 гола
"Очаквах да играем добре и да победим, но чак такъв резултат не очаквах. Можехме да вкараме още 2-3 гола, но и този резултат е много добър", това заяви след края на срещата с Монтана героят за Локомотив Здравко Лазаров, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Няма млади и стари, има можещи и неможещи и днес това се доказа за пореден път. За мен в спорната ситуация имаше дузпа. Беше зад мен другия футболист и нямаше как да видя точно, но ще видим на записа", каза още Лазаров
"Съдиите постоянно ни режат. Целите ни бяха за УЕФА, но тук един-два мача ни отрязаха много сериозно, така че играем мач за мач", завърши записалият хеттрик нападател.