Локо удари с 3:0 Ботев като гост при юношите-младша

Коментари (26)
21:02 / 29.08.2010
4430
Локомотив Пловдив спечели с 0:3 дербито с Ботев при юношите-младша възраст в Елитната юношеска група до 17 години в мач, игран в неделния следобед на базата на "жълто-черните" в Катуница. Срещата вървеше равностойно до 19-ата минута на първото полувреме, когато Йордан Пенев вкара за 0:1, изскочил сам зад защитата на домакините. В края на полувремето Божидар Узунов с точен шут удвои преднината на "смърфовете".

След почивката "канарчетата" не успяха да покажат игра, с която могат да се върнат в мача или пък да направят обрат. Напротив, Локомотив вкара още един гол за крайното 0:3. Отново негов автор бе Йордан Пенев в 47-ата минута. В средата на второто полувреме Христо Парунев от Ботев бе изнонен след като получи червен картон. При напускането си той изрита бутилка минерална вода, която почти не удари делегата на срещата.