Спартак взе дербито на "Б" група с Брестник

4973
12

Отборът на Спартак взе местното дерби като гост на Брестник с 2:1. Мачът се игра при изключително тежка жега на стадиона на комплекс Беркут.

Като цяло двубоя не бе атрактивен. "Гладиаторите" бяха по-добрия отбор на терена и резонно стигнаха до победата.

След няколко пропуска пред двете врати, първото попадение падна в 36-та минута, когато Мартин Стефанов изведе гостите напред в резултата.

След почивката домакините успяха да изравнят в края чрез Любенов, но радостта им трая кратко, тъй като отново Стефанов донесе победата на пловдивчани с нов гол.

Виж коментарите (12)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!