Колев налита на бой, плаши с напускане

4891
178

Голям скандал разтресе съблекалнята на Локомотив минути след загубата от Ботев. Вратарят Стоян Колев налетял на съотборниците си Алекс и Самокишев заради грешките в защита, разкриха очевидци. - Повече няма да тренирам с отбора - заяви афектиран Колев. - На искам да се излагам заради такива детински грешки. Сами се бихме. Наистина ви казвам - в понеделник няма да дойда на тренировка.

- Изказването на Стоян е било плод на емоциите. Затова няма да го коментирам - заяви генералният секретар на Локомотив Атанас Узунов. Информацията е на агенция "Фокус".


Още по темата: Дербито на Пловдив - на жега заради слабо осветление
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (178)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!