БФС глоби Локо с 1000 лева заради феновете

5098
15

Дисциплинарната комисия на БФС глоби Локомотив Пловдив с 1000 лева вчера, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Причината, която изтъкват е хвърлени предмети, глобата - на основание чл.37, ал.1, т. 4, б. А. Отложено е за разглеждане за следващото си заседание доп. доклад на делегата на срещата Локомотив - Литекс, като изисква обяснение от ПФК "Локомотив" Пд и становище от Техническия комитет.


Още по темата: Локо - Литекс
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (15)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!