Суперпремии в Ботев за дербито

3638
115

Много пари ще приберат футболистите на Ботев, ако спечелят градското дерби срещу Локо в събота. Това гарантира президентът на Ботев Димитър Христолов, без да уточнява сума. Само играчите щели да я знаят.

"Премиите ще са завишени, ще са изключително високи! Победата е много важна за нас. Време е да бием съперника, вече сме по-добри от него", емоционален бе Христолов. Той вчера се отказа да купи вратаря Румен Попов, освободен наскоро от Локо. Последният поискал доста пари, а и още не е възстановен от операция. Информацията е на вестник "Сега".


Още по темата: Дербито на Пловдив - на жега заради слабо осветление
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (115)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!