Видолов излиза за победа в дербито тази събота

3492
96

Асът на футболен клуб Ботев Пд Костадин Видолов даде специално интервю пред репортер на SPORT.Plovdiv24.bg, след днешната тренировка на "жълточерните". Припомняме Ви, че той все още се възтановява от гнойна ангина.

- Как върви въстановяването Ви, добре ли се чувстате?
Костадин Видолов: Не съм още напълно възстановен и не се чувстам много добре. Надявам се, че до дербито с Локомотив Пд ще бъда на линия.

- С каква нагласа излизат футболистите на Ботев за предстоящото пловдивско дерби с Локомотив?
Костадин Видолов: На всяка цена излизаме за победа. Това е нагласата за такива дербита, за да можем да зарадваме нашия президент, както и нашата вярна и многобройна публика.

- Обещани ли ви са допълнителни премии, специално за тази среща?
Костадин Видолов: Не.

Ветеранът, който единствен има отбелзян хеттрик в плловдивско дерби с екипа на Ботев, се чувства все по-добре и по всяка вероятност ще го видим на терена тази събота.


Още по темата: Дербито на Пловдив - на жега заради слабо осветление
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (96)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!