3 и 2 лева ще струват билетите за предстоящото пловдивско дерби

3515
92

По 2 лева за билет ще плати всеки привържаник на Ботев, който ще се разположи на трибуна "Изток". За всички други запалянковци билетчето ще струва по 3 лева. Това съобщи днес пред репортер на SPORT.Plovdiv24.bg Стойчо Димитров, който е домакин на стадион "Христо Ботев".

За феновете на Локомотив ще бъдат предоставени 10 процента от билетите за мача. Цената на ценната хартийка ще бъде от 3 лева.

До два-три дни полицията ще инспектира стадиона край Бирената фабрика за безопастността на съоражението, преди футболното дерби.


Още по темата: Дербито на Пловдив - на жега заради слабо осветление
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (92)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!