Здравко Лазаров: Не сме чак толкова разочаровани от хикса

4378
7

Играчът на Локомотив Пловдив Здравко Лазаров - Електричката коментира, че "смърфовете" не са "чак толкова разочаровани" след равенството 2:2 с Литекс.

"Не сме чак толкова разочаровани, но предпочитахме победата. Не стана. Стана интересен мач, направихме много глупави грешки в защита. Ако се бяхме прибрали при 2:1 за нас на полувремето, през втората част можехме да ги хванем на контра за още два-три гола. Литекс все пак е един от най-добрите отбори в България. Гледаме напред", коментира Лазаров.

"Не знам защо играта се промени през второто полувреме. Имаше повече единоборства, ние наистина искахме да победим. Но не се получи. Радостното е, че не загубихме. Гледаме вече към мача със Славия", добави играчът на Локомотив Пд.

Източник: Gong.bg


Още по темата: Локо - Литекс
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!