Набор 98 на Ботев се мести в Локо

8160
38

Юношите набор 98 на Ботев се местят в Локомотив, научи Plovdiv24.bg. Слухът за този "трансфер" броди из Пловдив от няколко дни, но до днес не бе намерил своето потвърждение.

Треньорът на този набор в Ботев Владо Чернев, потвърди преди дни пред наш репортер, че той и възпитаниците му вече нямат общо с "жълто-черните", но не иска да се ангажира все още със становище под цветовете на кой клуб ще се състезават за в бъдеще.

Днес административният директор на Локо Атанас Узунов потвърди новината пред наш репортер като заяви, че набор 98 е "вакантен" в Локомотив и го поема Владо Чернев, който вече има договор с "черно-белите".

Най-вероятно най-добрите футболисти, които са се състезавали за Ботев под ръководството на Чернев и най-добрите на Локо ще сформират бъдещата селекция на "смърфовете" в този набор.

Виж коментарите (38)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).