"Канарите" без почивка, започнаха подготовка за мача със Славия
Отборът на Ботев започна подготовката си за предстоящото домакинство на Славия в петък на стадион "Христо Ботев".
Часове след победата във Велико Търново над Етър играчите, водени от временния старши треньор Рафаел Ферейра, излязоха за тренировъчно занимание на базата си в "Коматево".
За играчите, които започнаха от първата минута на стадион "Ивайло", бе предвидена тренировка във фитнеса, а останалата група футболисти проведоха възстановителни занимания на терен.
До деня на мача със Славия "канарчетата" ще тренират по веднъж на ден.