Ботев победи Септември с 2:0 в контрола

Коментари (113)
20:27 / 21.07.2010
9549
Ботев победи отбора на Септември от едноименния град с 2:0. "Канарчетата" отбелязаха по едно попадение през двете полувремена, предаде Plovdiv24.bg.

Преди почиваката двубоя бе скучен, играта бе изпъстрена с множество грешни отигравания и единственото, което ще се запомни бе голът на Димитър Байрев в 28-та минута.

Второто полувреме картината не се промени коренно. Двата отбора заложиха на много борба по терена. В края на двубоя Байрев, който се превръща в негласен лидер на отбора, отбеляза второ попадение, с което оформи крайното 2:0.