"Жълто-черните" фенове отдадоха почит на Христо Ботев

11545
94

Привържениците на футболния "Ботев" Пловдив отдадоха почит на патрона си Христо Ботев на днешния 2 юни, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Точно в 12:00 часа изсвириха сирените, а събралите се привърженици на футболния клуб запазиха минута мълчание в памет на революционера и останалите загинали за Свободата на България. Фенклубът и детско-юношеската школа поставиха венци, а останалите дошли привърженици сложиха по букет цветя, основно в жълт цвят, пред обновения наскоро със средства на феновете паметник на стадион "Христо Ботев". За да почетат паметта на великия революционер пристигна председателят на Управителния съвет на възродения клуб Марин Бакалов, както и други членов на УС.

Виж коментарите (94)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!