Един от големите герои в Локо се качи на "Бесика" и отправи призив
Един от малкото останали герои на Локомотив Пловдив, които спечелиха три купи с черно-белите, отправи призив към феновете, видя Plovdiv24.bg. Става въпрос за хърватина Йосип Томашевич, който се качи на Трибуна Бесика и заяви:
"Локомотивци, очакваме ви в понеделник, за да ни подкрепите срещу Левски! Само Локо!"
Призивът на хърватина е свързан с предстоящото дерби срещу Левски. Двубоят от последния кръг на редовния сезон е в понеделник (8 май) от 17:45 часа на "Лаута". Само победа ще гарантира участие на "смърфовете" в плейофите от първата шестица.
Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че до момента Йосип Томашевич има 123 официални мача за Локомотив, в които е записал 3 гола и 8 асистенции.
Гледайте призива му в прикаченото видео!
Този браузър не поддържа видео елемента.