Локо Пловдив загуби от Локо София при дублиращите

Коментари (1)
09:56 / 19.05.2010
2293
Локомотив Пловдив загуби последния мач в  първенството на дублиращата група. Пловдивчани паднаха с 1:3 от Локомотив в София. От футболистите с опит в първия тим играха Рангел Абушев, Георги Бъчваров и Любомир Цеков. Лошият терен попречи на двата тима да покажат най-доброто, на което са способни. След нулево първо полувреме, чак в 66-ата падна и първия гол. Вкара го Любо Цеков, възползвайки се от добър пас на Ивайло Герджиков. Домакините обаче успяха да изравнят няколко минути по-късно, след като нападател вкара отклонила се от горната греда след далечен шут топка. В 77-ата минута резултатът вече бе 2:1, след добра атака, успореден на голлинията пас и гол от един метър. В следващата атака падна и последния трети гол.