Героят на Локо: След 2:0 малко се отпуснахме, но спечелихме благодарение на Господ
Футболистът на Локомотив (Пловдив) Джовани бе избран за Играч на мача при снощната победа над столичния Септември с 2:1. Бразилецът се отчете с гол и асистенция на "Лаута".
Ето какво каза Джовани след края на двубоя:
Играхме силно заедно, дадохме всичко от себе си. Бяхме агресивни и благодарение на Господ спечелихме. Тактически стояхме добре през първото полувреме и това ни помогна да спечелим мача, защото бяхме дисциплинирани. Малко се отпуснахме когато вкарахме втория гол. Помислихме, че мачът е свършил, но накрая важното е, че взехме трите точки.