Феновете на Ботев вече могат да свалят заявлението за членство

11873
126

Желаещите да станат членове на сдружението "ПФК Ботев Пловдив" вече могат да свалят заявлението за членство. Адвокатът на сдружението Георги Несторов го публикува във фен-сайта на "канарчетата" Bultras.com, от където всеки може да го свали и попълни. Документът можете да свалите и от този линк.

Той уточни отново, че крайният срок 31 май за плащане на вноската от 240 лева е само за настоящите членове на сдружението. Както Plovdiv24.bg e писал, за новите членове няма краен срок, като те трябва да внесат единична вноска от 240 лева. За следващите години вноските ще са на два пъти по 120 лева. Внасянето на членския внос може да бъде извършено на каса или по банковата сметка на клуба. В първия случай на члена се издава приходен касов ордер за внесенаата сума, а във втория документът служещ за доказателства за плащане е вносна бележка или платежно нареждане, уточнява още адвокат Несторов.

 


Още по темата: Феновете на Ботев с план за възраждане на отбора
Всички новини по темата: (95)

Виж коментарите (126)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!