Масов бой прекъсна дербито между Локо и Ботев при юношите

7997
28

С грозни и батални сцени завърши дербито между Локомотив (Пд) и Ботев 1912 от шампионата на юношите младша възраст, родени през 1994 година. Срещата се игра тази сутрин на помощното игрище на стадион "Локомотив".

Срещата бе прекратена 10 минути преди края, когато реферът Реферът Пламен Кошев стана жертва на бурното недоволство на футболисти и техните родители от лагера на гостите. Причина за недоволството стана втория червен картон, който реферът показа на играч на "канарчетата".

Преди това, с гол от съблекалнята в 47-мата секунда Петър Челебиев изведе домакините напред. Напрежението в срещата бе високо през целия двубой и реферът раздаде доста картони, предимно за играчите на Ботев.

Виж коментарите (28)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!