Малките "смърфове" показаха на феновете шампионска купа и избухнаха пред "Бесика"
Отборът на Локомотив (Пловдив) от набор 2012 показа пред феновете на “черно-белите" спечелените купа и златни медали от турнира "Кронос Къп".
Това стана на полувремето на “железничарското" дерби, спечелено от домакините с 1:0. Малките "смърфове" показаха трофея и го отпразнуваха с привържениците.
За финал Андриан Чернев и неговите възпитаници се снимаха за спомен пред Трибуна Бесика.