Новият шеф в Ботев ще работи без пари

6663
19

Бъдещият президент на Ботев ще работи безвъзмездно за клуба. "Длъжността на председателя не е платена, а е въпрос на чест и огромна отговорност", такава точка е записана в проектоустава на новите "канарчета". Все още не е ясно кой ще оглави клуба. Съществуват три варианта. "Който и да е президентът, той ще определи новия треньор на отбора. Всичко друго са спекулации", довериха запознати с организацията на новия Ботев.

Както е известно, за поста на наставника се спрягат бившият капитан на жълто-черните Петър Зехтински, сегашният треньор на Черно море Велизар Попов и Марин Бакалов.

Източник: в. "7 дни спорт"


Още по темата: Феновете на Ботев с план за възраждане на отбора
Всички новини по темата: (95)

Виж коментарите (19)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!