Юношеско дерби между Локомотив и Ботев на главния терен на "Лаута"

5471
40

Административният директор Атанас Узунов обяви, че сутрешното юношеско дерби между Локомотив и Ботев ще се изиграе на главния терен на стадиона в парк Лаута.

Освен това са взети необходимите мерки за усилено полицейско присъствие, което да предотврати евентуално напрежение сред публиката. Както е известно феновете на Ботев предпочитат да посещават мачове на юношеските формации, заради изваждането на представителния им отбор от "А" група.

Освен това запалянковците от Лаута няма да пропуснат шанс да заграят за утрешния сблъсък с Левски на сутрешното юношеско дерби.

Виж коментарите (40)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!