Вратар на Ботев преминава в отбор от Втора лига

5075

Вратарят на Ботев (Пловдив) Християн Славков напуска отбора, за да играе във Втора лига. Стражът ще бъде преотстъпен на Етър (Велико Търново) до края на настоящия сезон.

19-годишният младежки национал има договор с "канарчетата“ до края на 2023 година. С жълто-черния екип Славков има 41 мача - 2 в Първа лига и 39 за дублиращия тим във Втора лига. В 11 от двубоите запазва мрежата си суха.

Роденият през 2003 година страж прави първите си стъпки във футбола в школата на Марица Пловдив, съобщава dsport.bg. На 12-годишна възраст е привлечен в Ботев.


Още по темата: Ботев в Лига на конференциите, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (733)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).