Наш национал: Вече съм футболист на Ботев, обещавам на феновете да давам всичко от себе си

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (5)
19:38 / 24.12.2022
13249
Ботев (Пловдив) осъществи първия си входящ зимен трансфер. "Жълто-черните" постигнаха споразумение със столичния Септември за привличането на младежкия национал Красиан Колев. Новината бе потвърдена от самия 18-годишен офанзивен футболист.

"Да, вече може да се счита, че съм футболист на Ботев (Пловдив). Подписването на договора е формалност. Доколкото зная, ръководствата на двата клуба са се разбрали за трансфера ми. Очаквам да ми се обадят и да отида в Пловдив да подпиша", обясни пред Блиц Красиан Колев.

"Благодарен съм на Септември (София). Имах чудесни няколко години в клуба, желая успех на всички. На феновете на Ботев ще обещая, че ще давам всичко от себе си във всеки мач", добави талантът.


Виж коментарите (5)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).