Световният №1 спря устрема на Григор Димитров в Париж

2515

Григор Димитров приключи участието си в турнира от сериите "Мастърс" 1000 във френската столица Париж, който е с награден фонд от шест милиона евро. 

Най-добрият български тенисист не успя да се провипопостави на световния №1 в момента Карлос Алкарас от Испания и загуби в 1/8-финален двубой с 1:6, 3:6.

Двубоят приключи за около час и 15 минути.

Димитров стигна до мача с младия испанец, след като преди това елиминира последователно Ботик ван де Зандсхулп и Фабио Фонини, без да загуби сет.


Още по темата: Григор Димитров през 2022 г.
Всички новини по темата: (76)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!