Локо падна от Кошице с 0:1 в контрола
Локо падна от Кошице с 0:1 в първата си контрола в Анталия.
"Черно-белите" започнаха по-активно срещата и още в самото начало на двубоя, новият таран на "смърфовете" Дембеле проби и стреля добре, но вратаря на Кошице успя да спаси.
След средата на полувремето словашкия отбор се активизира и до края на първата част организира няколко опасни атаки. Футболистите на Кошице разчитаха предимно на центрирания и далечни удар. Няколко далечните шутове бяха доста опасни, но Акалски показа класа и стабилност и запази мрежата си суха.
През втората част Шенсой смени почти целия си състав. Това се отрази на качеството на играта и така се стигна до единственото попадение в срещата. В 52-та минута точен за Кошице бе Новак.
Като цяло до края на двубоя Ставрев имаше повече работа от своя колега, но се справи.
В последните минути най-активния в редиците на Локо Дембеле имаше добра възможност да изравни, но пропусна.
Локо: Кирил Акалски, Ангел Йошев, Георги Мечечиев, Мартин Сечков, Фелисиен Сингбо, Бенжелюн, Красен Трифонов, Николай Чипев, Лунтава, Борислав Хазуров, Дембеле (Стоян Ставрев, Георгиев, Петър Кюмюрджиев, Ц.Радев, Б.Радев, Факунес, Георги Данов, Рангел Абушев)