Стартира пролетният полусезон на пловдивската аматьорска лига, Видолов почва с Олеле

4673
5

Този уикенд стартира вторият полусезон от първенството на пловдивската аматьорска футболна лига. Мачовете ще се играят в зала "Оптимум".

Лигата набира все по-голяма популярност сред пловдивчани, а мачовете освен с динамика и зрелище, се славят и все по-голямо майсторство на изпълнителите. Доказателство за това е сериозният трансфер, който успя да направи един от отборите в зимната пауза. Отборът на Олеле привлече в редиците си и картотекира плеймейкъра Костадин Видолов. Техничарят, който има "Голям шлем" в пловдивските отбори, се отказа от "А" група, но ще продължи да радва любителите на футбола в Пловдив с изпълнения на местно ниво. Мачът на Видолов и неговия отбор е тази неделя от 14:00 на игрище 2 в зала "Оптимум". Ето и пълната програма на 1-вия пролетен (16) кръг:

Red Devils : NoiD's /21:00 /петък, 05 Февруари 2010 г. /Игрище 1

Plovdiv24.bg е официален медиен партньор на ППАФЛ и ще ви информира за всичко интересно около мачовете от надпреварата.

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).