Три месеца не е плащан токът на стадион "Христо Ботев"

6303
57

Три месеца не е плащан токът на стадион "Христо Ботев". Използваното електричество на стадиона не е плащано от ноември месец насам, съобщиха от енергоснабдяващото дружество EVN за Plovdiv24.bg. Клубът е бил уведомен с писмо за спиране на електрозахранването поради неизплатените сметки. "По принцип спортният клуб заплаща много често фактурите си за потребено електричество със закъснение", завиха от EVN. Конкретният размер на задължението обаче бе запазен в тайна. Днес стадионът бе пуст, като на паркинга нямаше автомобили, а входовете бяха заключени.

Виж коментарите (57)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!