БК Академик Пловдив: Запиши се за безплатни тренировки, местата са ограничени

3157

Баскетболен клуб Академик Пловдив продължава съвместната си инициатива с "Декатлон България" за организирането на безплатни тренировки за деца над 8 години и родителите им. Следващата тренировка е на 29 август (понеделник) от 18.00 часа на игрищата на Младежки център - Пловдив.

Малчугани и възрастни над 8 години ще могат да научат най-важното за баскетбола и да усвоят нови умения. По време на заниманията ще бъдат показани различни техники на стрелба, подаване, дриблиране, отскачане, системи на разположение на играчите в нападение и защита.

Участието е безплатно и изисква единствено предварителна регистрация тук. Местата са ограничени, уточниха от БК Академик.


Още по темата: БК Академик Пловдив
Всички новини по темата: (576)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).